Stylová chalupa v krásném údolí Jindřichova, Pleče v Jeseníkách...

Informace na tel:

604 647 890

Atrakce v okolí

HOME > Atrakce v okolí

Atrakce v okolí

Koupání v létě je k dispozici v nedalekém termálním koupališti s vnitřním bazénem ve Velkých Losinách, ale i v dalších venkovních i krytých bazénech. Plavání patří mezi nejzdravější a nejšetrnější sportovní aktivity, kterým se může věnovat každý. Plaváním nepřetěžujete klouby, posiluje tělo, zlepšujete kondici, spalujete tuky, pomáháte rozvíjet správné dýchání. A věřte, že pro své tělo děláte mnohem víc! Plavání je také skvělou rehabilitační technikou, obecně má pobyt ve vodním prostředí pozitivní vliv na psychiku. Jednoduše máte před sebou mnoho důvodů, proč ani v lázních nevynechat plavání, nebo se mu právě u nás začít věnovat.

icon

THERME PARK Velké Losiny

Vyzkoušejte devatero termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. To vše s vaší rodinou, v zázemí našeho termálního parku.

icon

Termální koupaliště a lázně Velké Losiny

Vzhledem k dlouholeté historii již od 16. století patří TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně. Svůj věhlas si lázně získaly jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku.

icon

Venkovní koupaliště v Jeseníku

Areál Jesenického koupaliště je umístěn v okrajové části města a je dobře přístupný pro návštěvníky. Koupaliště bylo vybudováno kolem roku 1935. Koupaliště zahrnuje velký bazén se skluzavkou, 1 velký skokanský můstek, 6 malých skokanských můstků = drah, nafukovací atrakce pevně ukotvené ke dnu bazénu (houpačka, klouzačka, balón), bazén pro děti se skluzavkou a venkovní sprchy.

icon

Krytý bazén Šumperk

Aquacentrum Šumperk - krytý bazén Na Benátkách ná délku 25m. Najdete zde také brouzdaliště s vodním dělem a vodní clonou, ohřívárny, finskou saunu, masáže, plaveckou školu.

icon

Relax centrum Kolštějn Branná

Vnitřní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Samotná bazénová část s relaxační zónou a lehátky přináší hostům z řad dospělých i dětí požitek nejen díky bazénovým aktrakcím v podobě protiproudu, masážní dnové trysky, masážního chrliče a překrásnému podsvícení, ale také celkovým dojmem a architektonickým řešením. Užité materiály (pískovec, kámen, dřevo) a velké prosklené plochy s výhledy na okolní kopce požitek jistě umocní.

icon

Lázně Priessnitz

Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku leží uprostřed nedotčené přírody Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku v nejsevernějším cípu Olomouckého kraje. Ve svém názvu nesou jméno svého zakladatele Vincenze Priessnitze a jsou vůbec prvním vodoléčebným ústavem světa. Lázeňský bazén je ideálním prostředím pro rekreační a rehabilitační plavání. Jeho rozměr 7 x 17 metrů, hloubka a tvar ledviny jsou ideální také pro plavání s kojenci i malými dětmi. Volné plavání Vám zpestří vodopád a protiproud. Samozřejmostí je odpočinek v samostatné vířivce.

icon

Horské lázně Karlova Studánka

Pacientům i široké veřejnosti je k dispozici rehabilitační wellness bazén v budově „Letních lázní“. Jedná se o první bazén tohoto druhu v České republice s novým prvkem balneologického vnitřního vybavení. Bazén je tvořen množstvím nových technologických prvků v termální vodě. Vedle hydroterapie je zde možné absolvovat termoterapii, fototerapii i inhalace v solné jeskyni. Bazén je široký 8 m, hloubka je 1,30 m a délka je 13,8 m. Ale samotným termálním bazénem s atrakcemi není ukončen výčet příjemných relaxačních procedur. Vedle bazénu je nevšední atrakcí tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple a finská sauna. Zajímavé jsou ochlazovací prvky za účelem zchlazení vyhřátého organismu z termálních procedur.

Mapa umístění

Adresa chalupy:

Jindřichov č.ev. 41, 788 23, Jindřichov, okr.Šumperk, ČR

Fakturační údaje:

Pavlína Jílková, Čajkovského 1981/30, 787 01, Šumperk, IČ:05724996, NEPLATCE DPH

Telefon : 604 647 890

Email : [email protected]

Otevřeno:

Non-stop

Volejte:

Pondělí - Neděle : 9 - 19.00

Kontakt a informace

agent_profile

Roman Jílek

Majitel nemovitosti

604 647 890

[email protected]

Pošlete zprávu