Stylová chalupa v krásném údolí Jindřichova, Pleče v Jeseníkách...

Informace na tel:

604 647 890

Jízda na koni

HOME > Jízda na koni

Jízda na koni

Z koňského hřbetu je svět nejkrásnější...V Jeseníkách je několik rančů, kde si můžete domluvit projížďky na koních. Zde máme pár tipů...

Ranč Orel

Ranč Orel

Areál ranče se rozkládá na 10 ha půdy v podhůří jesenických kopců. Jeho místo jsme nevybrali náhodou: stojí na samotě v samotném srdci CHKO Jeseníky, obklopený voňavými zelenými lesy i zurčícími potůčky. Jako v ráji se tu budou cítit také milovníci koní. Tato vznešená zvířata chováme už 15 let, organizujeme vyjížďky po okolí i jezdecké kurzy a soutěžíme v reiningu – westernovém ježdění na koni.

Chata Brněnka

Chata Brněnka - /24,6km/

Zabývají se chovem koní plemene irský cob. Toto plemeno je úžasné svoji klidnou a laskavou povahou, takže je vhodné pro agroturistiku a výuku začátečníků. Nabízí vyjížďky do přírody i výcvik základních jezdeckých dovedností. Dopřejte vašim dětem zážitek, na který budou velmi dlouho vzpomínat. V letních měsících pořádáme vyjížďky na koních pro děti, ale i dospělé a také výuku začátečníků. Po domluvě možné zařídit dvoudenní vyjížďku do Malé Morávky.

Ranč M

Ranch M - /24,6km/

Chcete alespoň na chvíli vyzkoušet pocit svobodného člověka, který se stará pouze o sebe a svého koně? Chcete se na chvíli vrátit k přírodě a podívat se na svět z koňského hřbetu? Přijeďte k nám a vyjeďte s námi! A co my si přejem? "Ať Vám koně jdou!" Václav Merta, majitel Ranche M

 

 

 

 

 

 

Ranch Viktorie

Ranch Viktorie - /21,6km/

Náš ranč nabízí turistiku na koních ve formě westernového stylu. Vyjížďky jsou určené pro milovníky přírody a koní. Koně jsou dobře přiježděni a připraveni, vhodní jak pro děti, tak i dospělé. Pořádáme projížďky v malebné krajině Jeseníků. Lesní scenérie kolem ranče skýtají mnoho možností v každém ročním období. Mnozí si tak splní sen o romantických projížďkách přírodou. Vyjížďky jsou vedeny v doprovodu zkušených instruktorů.

icon

Ranč U Gladišů - Bernartice - /44,9km/

Nabízíme Vám možnosti vyjížděk do přírody a kurz základního jezdeckého výcviku. Naše specializace je výcvik parkurových koní i jezdců. Je možné trávit dovolenou u nás s vlastním koněm, zajistíme jeho ustájení a ošetřování. V areálu ranče je tenisový kurt, celoroční krytý bazén, sauna a bar.

Mapa umístění

Adresa chalupy:

Jindřichov č.ev. 41, 788 23, Jindřichov, okr.Šumperk, ČR

Fakturační údaje:

Pavlína Jílková, Čajkovského 1981/30, 787 01, Šumperk, IČ:05724996, NEPLATCE DPH

Telefon : 604 647 890

Email : [email protected]

Otevřeno:

Non-stop

Volejte:

Pondělí - Neděle : 9 - 19.00

Kontakt a informace

agent_profile

Roman Jílek

Majitel nemovitosti

604 647 890

[email protected]

Pošlete zprávu