Stylová chalupa v krásném údolí Jindřichova, Pleče v Jeseníkách...

Informace na tel:

604 647 890

Lyžování

HOME > Lyžování

zimní sporty

V zimě si na své přijdou příznivci sjezdového lyžování, snowboardingu i milovníci běžkařských tratí. Každý si tu najde svou porci zábavy. Zde vám přinášíme tipy na zimní aktivity, lyžařská centra jsou seřazena podle vzdálenosti od naší chaloupky. Můžete se tak lehce inspirovat...:)

Sjezdové lyžování, snowboarding

V Jeseníkách se nachází více než tři desítky lyžařských středisek. Zde přinášíme některá z nich...

 

 

X-park Františkov

X-Park Františkov - /5,7km/

Pohodové lyžování v "klidném" prostředí s kvalitním zázemím pro rodiny s dětmi. Upravený svah, umělé zasněžování, osvětlení pro večerní lyžování. Vlek dvojkotva s bubínkem v délce 500m. Najdete zde i dětský vlek, občerstvení, parkoviště 50m od vleku zdarma.

Ski areál Branná

Ski areál Branná - /8,6km/

Opakovaně začínají sezónu jako první v republice. Ideální pro rodiny s dětmi. Jsou zde tři sjezdovky, dvousedačková lanovka a dva vleky + vlek-táhlo pro nejmenší. Je zde umělé zasněžování, parkoviště zdarma, půjčovna lyží, lyžařská škola, restaurace a bufet s venkovním posezením.

Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov - /8,8km/

Areál je ideální pro rodiny s dětmi, je zde parádní večerní lyžování. Areál má čtyřsedačkovou lanovku, čtyři uměle zasněžované sjezdovky, z toho dvě dětské, restaurace, ski servis. Má nejdelší osvětlenou sjezdovku na Moravě. Je zde parkoviště pro návštěvníky. Ski busy zajišťují svoz z ubytovacích zařízení. Jsou zde i udržované běžecké tratě.

 

 

Jonas Park Ostružná

Jonas Park Ostružná - /13,7km/

Areál má na severních svazích šest upravovaných sjezdovek s celkovou délkou přes 2 km, čtyři vleky. Pro nejmenší je tu dětský park s vlekem a kolotočem s gumovými čluny. Je zde lyžařská škola i školička, snowpark, půjčovna, servis, občerstvení. Parkování je přímo v areálu.

Ramzovké sedlo

Ramzovské sedlo - /14,3km/

Významné zimní středisko pro lyžaře, snowboardisty všech kategorií. Má přes 8 km upravovaných sjezdovek. Je zde jedna čtyřsedačková, jedna dvousedačková lanovka a tři lyžařské vleky. Areál má umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařskou školu, půjčovnu sportovního vybavení, restauraci s jídelnou a barem. Pro snowboardisty jsou zde skoky.

Lyžařský areal Petříkov

Lyžařský areal Petříkov - /15,2km/

Lyžování v malebném a komorním prostředí bez front. Šest vleků a šest sjezdovek střední obtížnosti, noční lyžování a umělé zasněžování. Parkování na začátku střediska, ke sjezdovkám jezdi ski bus. Je zde restaurace a fast food, lažařská škola, dětský vlek, půjčovna lyží a snowboardů, servis.

 

 

 

Lyžařský areál Kouty

Lyžařský areál Kouty - /15,3km/

Největší lyžařské středisko na Moravě. Je zde nejdelší modrá sjezdovka na Moravě /3050m/, celková délka sjezdovek je 11,5km. Areál má šestimístnou sedačku dlouhou 2km a dva dvoumístné vleky. Parkování v areálu zdarma, je zde restaurace a bufet v Alpském stylu, dva bary a bowling. Provozují zde lyžařskou školu, půjčovnu sportovního vybavení. Areál provozuje večerní lyžování a jsou zde i skoky pro snowboardisty.

Ski areál Kunčice

Ski areál Kunčice -/18,2km/

Čeká vás až 4,5 km perfektně upravených sjezdovek. Jednotlivé tratě jsou dlouhé od 600 do 1 000 metrů. Dominují široké, nepřeplněné, modře a červeně značené tratě, které vyhoví začátečníkům i pokročilým lyžařům. Čtyřsedačková lanovka, tři vleky a bezkontaktní odbavovací systém vám zajistí rychlé a pohodlné lyžování bez dlouhého čekání. Pro děti tu je nový dětský vlek, dětský koutek a hřiště s lanovou pyramidou, houpačkami, skluzavkami a trampolínou. Zaparkujete zde bezplatně na zpevněném parkovišti přímo u nástupních stanic lanovky a vleků..

Ski Kraličák

Ski Kraličák -/19,3km/

Spojením menších lyžařských areálů v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích vzniklo útulné zimní středisko s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7,1km lyžařských tratí pro všechny výkonnostní kategorie. Ski areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem se sněhovými děly. Najdete zde všechno, co je třeba pro pohodlný a rozmanitý zimní pobyt na horách: půjčovnu a servis lyží i snowboardů, lyžařskou školu, snowtubing, snowpark, pravidelně udržované běžecké tratě, občerstvení v aprés ski barech, relaxační koutky přímo na sněhu, dětský areál.

 

 

Dolní Morava

Dolní Morava -/24,1km/

V areálu se nachází celkem 7 sjezdovek všech stupňů obtížností, kde si „svůj“ terén najde skutečně každý lyžař. Celková délka sjezdových tratí je 9,5km. Minimální šířka všech sjezdových tratí je 50 m. Velkým tahákem pro lyžaře je sjezdovka U Slona, která nadchne všechny vyznavače carvingového lyžování s unikátní šířkou 80 m a délkou 1200 metrů. Areál disponuje kvalitními dopravními zařízeními Doppelmayr - 2 čtyřsedačkové lanovky, 3 vleky (kotva), 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami a nejmodernějšími stroji Pisten Bully na úpravu svahů. Pro nejmenší lyžaře je v provozu dětský Ski park Amálka s pojízdným pásem, kolotočem, novou pomou a spoustou pohádkových postav.

Červenohorské sedlo

Červenohorské sedlo -/24,4km/

Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je známou křižovatkou zimních, ale i letních turistických cest. Nadmořská výška Červenohorského sedla je 1013 m. Sjezdové tratě začínají v nadmořské výšce 1164 m a končí 862 m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března. V prostoru Červenohorského sedla naleznou návštěvníci také veškeré další služby včetně servisu, úschovny, půjčovny, lyžařské školy, kapacitního parkoviště a kvalitního stravovacího i ubytovacího zázemí. Přepravní kapacita je 7000 osob za hodinu.

Mapa umístění

Adresa chalupy:

Jindřichov č.ev. 41, 788 23, Jindřichov, okr.Šumperk, ČR

Fakturační údaje:

Pavlína Jílková, Čajkovského 1981/30, 787 01, Šumperk, IČ:05724996, NEPLATCE DPH

Telefon : 604 647 890

Email : [email protected]

Otevřeno:

Non-stop

Volejte:

Pondělí - Neděle : 9 - 19.00

Kontakt a informace

agent_profile

Roman Jílek

Majitel nemovitosti

604 647 890

[email protected]

Pošlete zprávu