Stylová chalupa v krásném údolí Jindřichova-Pleče v Jeseníkách...

Informace na tel:

604 647 890

Ceník & Rezervace

HOME > Ceník & Rezervace

REZERVACE

Aktuální nabídku pobytů vidíte v rezervačním kalendáři, viz. níže. Pokud máte zájem o volný termín, zašlete nezávaznou poptávku přes formulář níže. Rezervace je zapsána a potvrzena v rezervačním kalendáři až v okamžiku zaplacení rezervační zálohy ve výši 50% ceny pobytu. Podívejte se také na LAST MINUTE nabídky, možná vás hledaný termín překvapí i příjemnou slevou...>>>LAST MINUTE<<<

Poptávkový a rezervační formulář

Zde můžete poslat nezávaznou poptávku, nebo rezervaci termínu pobytu. Rezervace bude potrvzená v kalendáři až po zaplacení rezervační zálohy ve výši 50% ceny pobytu.

CENÍK

Ceník pronájmu a služeb Chalupa-Pleče platný od 1.1.2021.

Termín/Služba Cena Popis
Hlavní letní sezóna Hlavní letní sezóna
 • Hlavní letní sezóna začíná od 1.července do posledního dne měsíce srpna
 • V hlavní sezóně se chalupa pronajímá pouze na celý týden, tj. od soboty 16.00 hod do soboty 10.00 hod. Nebo po předchozí dohodě.
 • Sledujte i naši >>>LAST MINUTE<<< nabídku
Cena za chalupu

33000,- Kč

Platí pro letní týdny v hlavní sezóně (cca 295 Kč na osobu a den), v ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu
Hlavní zimní sezóna Hlavní zimní sezóna
 • Hlavní zimní sezóna začíná od 1.ledna do posledního dne měsíce března
 • V hlavní sezóně se chalupa pronajímá pouze na celý týden, tj. od soboty 16.00 hod do soboty 10.00 hod. Nebo po předchozí dohodě.
 • Sledujte i naši >>>LAST MINUTE<<< nabídku
Cena za chalupu

17000,- Kč

Platí pro zimní týdny v hlavní sezóně (cca 152 Kč na osobu a den), v ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu
Vedlejší sezóna Velejsi sezona
 • Vedlejší sezóna začíná od 1.září do posledního dne měsíce prosince a od 1.dubna do posledního dne měsíce června. *neplatí pro vánoční termín, silvestr a velikonoce*
 • V tomto období lze objednat celý týden, víkend i prodloužený víkend. Chalupa se předává v den nástupu od 16.00 hod a v den předání v 10.00 hod. Nebo po předchozí dohodě.
 • Sledujte i naši >>>LAST MINUTE<<< nabídku
Cena za chalupu

15000,- Kč

Platí pro týdny mimo sezónu (cca 143,- Kč na osobu a den), v ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu.
Víkend

7000,- Kč

Platí pro víkendy mimo sezónu (cca 218,- Kč na osobu a den), v ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu.
Prodloužený víkend

8000,- Kč

Platí pro prodloužené víkendy mimo sezónu (cca 166,- Kč na osobu a den). Možno objednávat ČT+PA,SO,NE, nebo PA,SO,NE+PO. V ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu.
Vánoce vánoce Vánoční pobyt na čtyři dny dle dohody (od - do)
Vánoce

10000,- Kč

Platí na čtyři dny od 23-26.12, nebo dle dohody. V ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu.
Silvestr silvestr Termín týdenního pobytu dle dohody (od - do)
Silvestr

39000,- Kč

Platí pro dohodnutý týden (od - do), v ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu.
Velikonoce Velikonoce Termín čtyřdenního pobytu dle atuálního datumu velikonoc
Velikonoce

15000,- Kč

Platí pro dohodnutý týden (od - do), v ceně není zahrnuta spotřeba elektrické energie, plynu, otop do krbu a rekreační poplatek obci za dospělou osobu.
Ost. poplatky Ostatní polatky Spotřeba vody je zahrnuta v ceně.
Rekreační poplatek

35,- Kč/dospělý/den

Rekreační poplatek je odváděn obci za každou dospělou ubytovanou osobu za den. Děti jsou zdarma.
Elektřina

 • 6,- Kč/KW Nízký tarif
 • 7,- Kč/KW Vysoký tarif
Na začátku pobytu bude sepsán předávací protokol se stavem elektroměru a na konci se stav elektroměru opět odečte. V rámci kauce bude účtována aktuální spotřeba elektřiny.
Plyn

23,- Kč/m3

Na začátku pobytu bude sepsán předávací protokol se stavem plynoměru a na konci se stav plynoměru opět odečte. V rámci kauce bude účtována aktuální spotřeba plynu.
Krb otop

80,- Kč/přepravka

Standardně je přichystáno 12 přepravek na týden. Účtována bude aktuální spotřeba přepravek dřeva v rámci kauce na konci pobytu.
Výčepní chlazení pivo/limo

 • 500,- Kč
Chlazení pro klasické kegy, vhodné pro pivo i limonády.
Poplatek pes

 • 350,- Kč/týden
 • 200,- Kč/víkend
Jen malá a střední plemena. Cena je za každého pejska.
Úklid chalupy

1600,- Kč

Chalupa se předává úklizená. V případě , že nebude chalupa při závěrečném předání uklizená, nebo bude extrémně znečištěná, může si majitel účtovat poplatek za nápravu. Poplatek bude odečten z kauce, která se skládá vždy při nástupu ubytování...
Kauce Kauce Spotřeba vody je zahrnuta v ceně.
Kauce víkend

3000,- Kč

Z kauce se na závěr pobytu odečítá aktuální spotřeba elektřiny, plynu, otop, poplatky obci a případné škody vzniklé při pobytu.
Kauce týden

4000,- Kč

Z kauce se na závěr pobytu odečítá aktuální spotřeba elektřiny, plynu, otop, poplatky obci a případné škody vzniklé při pobytu.
Last-minute Last-minute Aktuální nabídku pobytů v lastminute najdete >>>ZDE<<<

Mapa umístění

Adresa chalupy:

Jindřichov č.ev. 41, 788 23, Jindřichov, okr.Šumperk, ČR

Fakturační údaje:

Pavlína Jílková, Čajkovského 1981/30, 787 01, Šumperk, IČ:05724996, NEPLATCE DPH

Telefon : 604 647 890

Email : [email protected]

Otevřeno:

Non-stop

Volejte:

Pondělí - Neděle : 9 - 19.00

Kontakt a informace

agent_profile

Roman Jílek

Majitel nemovitosti

604 647 890

[email protected]

Pošlete zprávu